NIEUWS

Sportieve cel 2024-2025

jun 7, 2024 | Nieuws

Nieuwe sportieve structuur voorgesteld 💛💙
Gisteren tijdens de eerste spelersbijeenkomst van het nieuwe seizoen werd een verrassende nieuwe samenstelling van de sportieve staff bekend gemaakt 🔥💪
T2 Gery-Ingrid Duerinck-Brants had aangegeven graag actief deel uit te maken van het Futures project dat werkt aan een betere doorstroom van jeugd naar fanions en met die ambitie zijn wij heel blij. Bedankt Gery! Zijn rol als T2 zal overgenomen worden door Abderahim Oulad, die na 10 seizoenen als speler nu de stap zet naar coaching en in die rol samen met T1 Sven Pirot en keeperstrainer Jason Maes de fanions zal leiden. Succes Oulad 💪💪🏼
Volledig in lijn met onze vernieuwde aanpak binnen het Futures project zullen we vanaf dit seizoen zowel een reserventeam als een beloftenploeg in competitie brengen, met als voornaamste doelstelling het verder door ontwikkelen van onze jeugdspelers van U17 naar beloften en reserven en van daar naar de fanions.
We zijn dan ook verheugd te kunnen aankondigen dat Nicky Melkert de rol van coach reserven zal opnemen en op die manier samen met Kris Van Linden, die coach wordt van de beloften, zich zal toespitsen op het begeleiden en verbeteren van onze jeugdspelers. Zowel Nicky als Kris hebben de voorbije jaren bewezen jonge spelers beter te kunnen maken. Ze zullen deze nieuwe rol trouwens combineren met resp. de U10 en U11 jeugdteams. Succes Kris en Nicky 🎉👍
Tenslotte wensen we ook Thierry Backx en Peter Storms veel succes het komende seizoen. Peter gaat immers zijn laatste seizoen in als sportief verantwoordelijke en zal de komende maanden zijn kennis stap voor stap overdragen aan Thierry, die op zijn beurt op het einde van dit seizoen stopt als speler en van dan af de rol van Peter als sportief verantwoordelijke zal overnemen 🔥🔥
We zijn als club bijzonder trots deze stappen nu te kunnen zetten en zijn er van overtuigd dat dit in het belang van de club en de spelers de beste keuze is om onze ambities voor de komende jaren waar te maken 💛💙
Good luck Sven, Oulad, Jason, Nicky, Kris, Peter en Thierry! Jullie hebben onze volledige steun!