Bestuur

Sporting Burcht FC is een vzw. Deze bestaat uit een raad van bestuur en een aantal leden. De volledige structuur:

organigram 2016

De VZW controleert het dagelijks bestuur op regelmatige tijden. Eens per jaar komt zij bijeen op de algemene vergadering. 

Voorzitter

Stefaan SchelfautStefaan Schelfaut

GSM: 0486.88.64.52

Email: consultass@telenet.be

Ondervoorzitter

Walter MicheletWalter Michelet

GSM: 0477.27.30.65

Email: walter.michelet@telenet.be

 

Secretaris-GC

Marc ReunisMarc Reunis

GSM: 0472.44.58.89

email: info@sportingburchtfc.be

Financieel

Mark VerheggenMark Verheggen

GSM: 0473.99.05.95

email: mark-verheggen@hotmail.com

 

Sportief

Peter StormsPeter Storms

GSM: 0479.45.64.41

email: peter.storms2@telenet.be

Sportief

Cisse De JongFrancies De Jong

GSM: 0476.60.47.59

email: cisse.de.jong@telenet.be

Evenementen

Marc De RoeckMarc De Roeck

GSM: 0499.05.14.09

email: mderoeck@skynet.be

 

Evenementen

Paul TemmermanPaul Temmerman

GSM: 0474.46.75.16

email: temmerman.paul2@telenet.be

 

Jeugd

2

Pieter Spooren

GSM: 0498.686.597

email: spooren.pieter@gmail.com

Contact: